درباره سام تکنیک

معرفی شرکت سام تکنیک :

شرکت سام تکنیک با هدف ارائه سرویس و خدمات پس از فروش محصولات و لوازم الکتریکی و الکترونیکی اعم از  صوتی تصویری و کامپیوتری پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

بیانیه ماموریت شرکت سام تکنیک :

ارائه خدمات پس از فروش (مشاوره، نصب، تعمیرات و پشتیبانی) برای گروه های  از محصولات سامسونگ تحت گارانتی شرکت سام سرویس  شامل:
–   محصولات صوتی تصویری (AV): انواع تلویزیون (LED و Plasma ،LCD)، انواع دستگاههای پخش صوت و تصویر MP3 Player ،VCD ،DVD و سینمای خانگی ، انواع دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ، موبایل و تبلت (HHP)
– محصولات ماشینهای اداری(IT) : مانیتور، پرینتر، نمایشگرهای هوشمند حرفه ای و تونر

خط مشی شرکت سام تکنیک:

این شرکت در راستای تامین، ارتقاء رضایتمندی و افزایش وفاداری مشتریان سامسونگ و با رویکرد بهبود مستمر فعالیّت ها و فرایندهای خود، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001/2008 را برگزیده و برای نیل به این چشم انداز راهکارهای کلان زیر را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

شرکت سام تکنیک در راستای ارائه خدمات برتر، بر اساس اصل مشتری مداری و با در نظر گرفتن امکانات و نیازهای مربوطه، موارد ذیل را در سرلوحه اهداف خود قرار داده است :

۱)     با بکارگیری تمام امکانات و نیروی انسانی، در سریعترین زمان، و با بالاترین کیفیت و بیشترین سطح رضایت مندی مشتری، وظیفه خود را در خدمت به هموطنان انجام دهد.

۲)     ارتقاء سطح کیفی و کمی عملکرد پرسنل واحدهای مختلف مجموعه از طریق ارائه آموزش های مورد نیاز و نظارت بر اثر بخشی آموزشی.

۳)     ارتقاء سطح کیفی فضای کاری و ایجاد محیطی پویا، با نشاط و پر تلاش در جهت حصول موفقیت در بالاترین سطح از انتظارات سازمان

۴)     استفاده بهینه و متناسب از منابع سازمان (نیروی انسانی، تجهیزات، سیستم ها و غیره).

 چگونگی ارایه خدمات به مشتری

واحد فنی مهندسی:

این واحد شامل بخش های زیر است :

  1. پذیرش : انجام کلیه امور مربوط به ثبت ، پذیرش و ارسال دستگاه به مشتری

 

  1. بخش فنی TV

 

  1. بخش فنی محصولات صوتی اعم از DVD, Home Theater, Camera,Mobile,Tablet

 

 1. بخش فنی مانیتور

کلیه خدمات مربوط به تعمیر دستگاه های مشتریانی که به صورت حضوری هستند و همچنین حل مشکلات فنی نمایندگان در این واحد انجام می شود.

پشتیبانی فنی : ( اطلاعات مربوط به PPL,ServiceManual )

VIP:

ارایه خدمات نصب TV:

  • ارائه خدمات نصب  توسط تیم های ویژه

 

  •  پشتیبانی فنی نرم افزارهای تلویزیونها

 

 • ارائه سرویس RM

این واحد شامل بخش های زیر است :

  1. امورنمایندگان صوتی تصویری

 

  1. امورنمایندگان ماشین های اداری (پرینتر ، فکس و موبایل)

 

 1. ارزیابی

رضایتمندی مشتری :

  • رسیدگی به شکایات مشتریان از نمایندگان خدمات پس از فروش

 

  • رسیدگی به شکایات مشتریان حضوری

 

 • رسیدگی به شکایات مشتریان تلفنی

مرکز تماس:

مرکز ارتباط مشتریان شرکت سام تکنیک در ساختاری مشتری مدار و خدمت محور جهت ارتباطی دو سویه با مشتریان راه اندازی گردیده است . این مرکز با به کارگیری کارشناسان زبده واستفاده از ابزارهای نوین ،در راه نیل به هدفی برتر به منظور اطلاع رسانی در تمامی ساعات شبانه روز همراه و پشتیبان شما در استفاده از انواع خدمات بوده است و از هیچ تلاشی برای اطلاع رسانی صحیح و پیگیری مشکلات احتمالی در خصوص محصولات سامسونگ ،دریغ نخواهد داشت .

این واحد به منظور انجام پاسخگویی به مشتریانی است که با مرکز تماس تلفن سام سرویس ارتباط برقرار می کنند. مواردکلی که مشتریان بواسطه آن با این مرکز تماس می گیرند عبارتند از:

۱- درخواست اطلاعات فنی

۲-درخواست نصب دستگاه

۳-در خواست تعمیر  دستگاه

۴- اعلام شکایت از نحوه عملکرد و برخورد نماینده

۵- اطلاع از نحوه قرعه کشی و نتایج آن و اعلام مرجعی جهت پاسخگویی

۶- درخواست اطلاعات مراکز فروش محصولات و نمایندگی های مجاز(خرید)

۸- درخواست خرید لوازم جانبی وتزیینی

۹- اطلاعات مربوط به برگزاری جشنواره ،عیدانه، تخفیف و کمپین ها)ارائه تخفیف و خدمات ویژه برای محصولات خاص و یا در شرایط خاص..)

شعار و منش و خط مشی ما این تابلو هست:

پندار نیک
گفتار نیک
کردار نیک
راه در جهان یکی است و آن راه راستی است.

روشهای ارتباط مشتری

مرکز تماس در عین پاسخگویی به مشتریان ، نیازهای اطلاعاتی و خدماتی همکاران را نیز پوشش می دهد و به عنوان یک نقطه شروع می تواند به صورت مستقیم با شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایند :

۰۴۴۳۲۲۲۰۰۵۵